KRPŠ

 

KRPŠ

Klub rodičů a přátel ZUŠ T. Brzkové, z. s.

Terezie Brzkové 863/33

318 00 Plzeň

IČO: 497 78 927

 

Předseda spolku: Pavel Kozák, kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

číslo účtu: 2101092329/2010

 

 

Přiští schůze KRPŠ: 28. února 2024 od 18:00 hodin (sborovna ZUŠ T. Brzkové)

 

 

Informace ke KRPŠ: 

Vážení rodiče,

v současné době Vám zasílám příkaz k úhradě o příspěvek 200,-Kč do KRPŠ. Tento spolek rodičů má na naší škole dlouhodobou tradici, spolupracuje s jednotlivými obory, které i finančně podporuje. Určitě jste někteří zaznamenali, že Vaše dítě dostalo při absolventském koncertu grafický list, květinu, nebo při oceňování soutěží dárek např. ve formě sladkostí. V současné době se absolventi fotí na tablo (každé foto stojí 200,-Kč) a vše toto hradí KRPŠ. Spolupráce se školou není formální, spolek rodičů pomáhá vám všem, především vaším dětem. Pokud naši školu navštěvuje více sourozenců, částka se snižuje (druhé dítě v rodině platí 100,-Kč, třetí a další dítě 0,-Kč).

Iva Vainarová ředitelka školy

 

Zápisy ze schůzí: