Články

Rozvrhy skupinové výuky

Rozvrhy skupinové výuky pro školní rok 2019/2020

 

Hudební obor

Hudebn nauka

  PHV1 PHV2 1. ročník 2. ročník 3. ročník 4. ročník 5. ročník
PONDĚLÍ   15:45 - 16:30
Tamara Císařová
Bory, tř.č. 51
14:05 - 14:50
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
13:10 - 13:55
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
15:55 - 16:40
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
15:00 - 15:45
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
16:50 - 17:35
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
ÚTERÝ   16:15 - 17:00
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
15:20 - 16:05
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
14:25 - 15:10
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
13:30 - 14:15
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
17:10 - 17:55
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
 
STŘEDA     16:30 - 17:15
Lucie Gitterová
Skvrňany, tř. č. 10
  14:35 - 15:20
Martin Šašek
Obchodní akademie, tř.č.?
16:35 - 17:20
Martin Šašek
Obchodní akademie, tř.č.?
17:30 - 18:15
Martin Šašek
Obchodní akademie, tř.č.?
ČTVRTEK     16:10 - 16:55
Martin Šašek
Bory, tř. č. 51
15:15 - 16:00
Martin Šašek
Bory, tř. č. 51
14:20 - 15:05
Martin Šašek
Bory, tř. č. 51
   
15:50 - 16:35
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
14:00 - 14:45
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
14:55 - 15:40
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
  16:45 - 17:30
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
17:40 - 18:25
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10

Soubory školy

 

  Malý
smyčcový soubor *
Velký
smyčcový soubor *
Pěvecký sbor Dechový orchestr
Plzeňanka
Taneční orchestr Akordeonový soubor
Pondělí            
Úterý            
Středa            
Čtvrtek            
Pátek            

 

* Obsazení souborů zůstává stejné

 

Literárně-dramatický obor

 

  Přípravka
+soubor Thalia
Divadelní soubor
Sebranka
Pondělí    
Pátek    

 

 

Výtvarná obor

 

  ANIMACE
1.skupina
ANIMACE
2.skupina
Výtvarná tvorba plošná
Skupina 1
Výtvarná tvorba plošná
Skupina 2
Výtvarná tvorba plošná, prostorová,točení na kruhu Výtvarná tvorba plošná, prostorová,točení na kruhu Výtvarná tvorba prostová
1. skupina
2. skupina
Výtvarná tvorba prostorová
3.skupina
4.skupina
Pondělí                
Úterý

 


 

 

 

 

     
Středa            

 

 
Čtvrtek

 

           

 

 
Pátek                

 

Taneční obor

 

  1. skupina 2. skupina 3. skupina
       
Úterý