Ústřední kolo ve hře na kytaru

Ústřední kolo ve hře na kytaru

Časový harmonogram

 

 

 

Harmonogram soutěže
Malý soutěžní sál (budouva č. 8) Velký soutěžní sál (Společenský sál)
Pátek 19. 5. 2017   
10:30 schůzka poroty
11:30 slavnostní zahájení soutěže (Velký soutěžní sál)
12:00 – 13:05 soutěž I. kategorie (8) 12:00 - 13:05 soutěž III. kategorie (6)
13:05 – 13:20 porada poroty  13:05 - 13:20 porada poroty 
13:20 – 14:25  soutěž I. kategorie (8) 13:20 - 15:25 soutěž III. kategorie (11)
14:25 – 14:40  porada poroty  15:25 - 15:40 porada poroty 
14:40 – 15:45 soutěž I. kategorie (8) 15:40 - 17:30 soutěž IV. kategorie  (10)    
15:45 – 16:00 pauza porotu 17:30 - 17:45 porada poroty
16:00 – 17:25 soutěž VII. kategorie (6)            
17:25 – 17:40 porada poroty
18:15 Vyhlášení výsledků kategorie  I.,III.,IV., VII.  (Velký sál)
Sobota 20. 5. 2017
8:30 – 9:35  soutěž II. kategorie (8)  8:25 – 9:45 soutěž VI. kategorie (6)
9:35 – 9:50 porada poroty 9:45 – 10:00  porada poroty
9:50 – 10:55  soutěž II. kategorie (8)  10:00 – 11:20 soutěž VI. kategorie (6) 
10:55 – 11:10  porada poroty 11:20 – 11:35 porada poroty 
12:15 Vyhlášení výsledků kategorie II.,VI. (Velký sál)   
12:45 – 14:15  soutěž V. kategorie (7) 13:15 – 14:35 soutěž VIII. kategorie (5)
14:15 – 14:30 porada poroty 14:35 – 14:50 porada poroty
14:30 – 16:00 soutěž V. kategorie (7) 14:50 – 16:10 soutěž VIII. kategorie  (5)    
16:00 – 16:15 porada poroty 16:10 – 16:25  porada poroty
16:15 – 17:45  soutěž V. kategorie (7) 16:25 – 17:30 soutěž VIII. kategorie  (4)    
17:45 – 18:00  porada poroty 17:30 – 17:45  porada poroty
18:30 Vyhlášení výsledků kategorie V.,VIII.  (Velký sál)   
Neděle 21. 5. 2017 - Velký soutěžní sál (Společenský sál)  
8:30 – 9:00 porada celé poroty
9:00 – 9:50 soutěž I. kategorie - kvarteto (1), soutěž II. kategorie - dua (4), trio (1)
9:50 – 10:10  porada poroty
10:10 – 10:40  soutěž III. kategorie - dua (3)
10:40 – 10:55  porada poroty
10:55 – 11:30  soutěž III. kategorie - tria (2), kvarteta (2)
11:30 11:45 porada poroty
12:30 Vyhlášení výsledků kategorie I. (duo), II. (dua, trio,), III. (dua, tria, kvarteta) - Velký soutěžní sál (Společenský sál)
Vyhlášení absolutního vítěze v sólové a komorní hře
Předání speciálních cen poroty   
13:00 Koncert vítězů - Velký soutěžní sál (Společenský sál)  
Ukončení soutěže