Rozvrhy skupinové výuky

 

Rozvrhy skupinové výuky

Rozvrhy skupinové výuky pro školní rok 2017/2018

 

Hudební obor

Hudební nauka

  PHV1 PHV2 1. ročník 2. ročník 3. ročník 4. ročník 5. ročník
PONDĚLÍ   15:45 - 16:30
Tamara Císařová
Tylova 15, tř.č. 6
14:00 - 14:45
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
14:55 - 15:40
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
15:50 - 16:35
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
16:45 - 17:30
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
 
ÚTERÝ   16:15 - 17:00
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
15:20 - 16:05
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
14:25 - 15:10
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
13:30 - 14:15
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
17:10 - 17:55
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
18:05 - 18:50
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
14:00 - 14:45
Jolana Chaloupková
ŠML
STŘEDA   15:45 - 16:30
Tamara Císařová
Internáty, tř.č. 6
16:30 - 17:15
Petra Vlčková
Skvrňany, tř. č. 10
  14:35 - 15:20
Martin Šašek
Tylova 15, tř.č. 6
16:35 - 17:20
Martin Šašek
Tylova 15, tř.č. 6
17:30 - 18:15
Martin Šašek
Tylova 15, tř.č. 6
ČTVRTEK     16:10 - 16:55
Martin Šašek
Bory, tř. č. 51
15:15 - 16:00
Martin Šašek
Bory, tř. č. 51
14:20 - 15:05
Martin Šašek
Bory, tř. č. 51
   
15:50 - 16:35
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
14:55 - 15:40
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
14:00 - 14:45
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
  17:40 - 18:25
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
16:45 - 17:30
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10

Soubory školy

 

  Malý
smyčcový soubor *
Velký
smyčcový soubor *
Pěvecký sbor Dechový orchestr
Plzeňanka
Taneční orchestr Akordeonový soubor
Pondělí       16:30 - 18:00
Skvrňany, tř. č. 4
Roman Kopecký
 

 16:45 - 17:30

Tylova 15, tř. č. 3

Petra Křížková

Úterý         17:15 - 19:00
Skvrňany
Martin Šašek
 
Středa 14:15 - 15:45
Internáty - sálek
Josef Fiala
16:00 - 17:30
Internáty - sálek
Josef Fiala
16:15 - 17:30
Tylova 15, tř.č. 1
Markéta Kofroňová
     
Čtvrtek            
Pátek            

 

* Obsazení souborů zůstává stejné

 

Literárně-dramatický obor

 

  Přípravka
+soubor Thalia
Divadelní soubor
Sebranka
Pondělí 16:00 - 18:00
Internáty
Bc. Eva Vogeltanzová, Zdislav Princ
 
Pátek   17:30 - 20:00
Internáty
Zdislav Princ, Bc. Eva Vogeltanzová

 

 

Výtvarná obor

 

  ANIMACE
1.skupina
ANIMACE
2.skupina
Výtvarná tvorba plošná
Skupina 1
Výtvarná tvorba plošná
Skupina 2
Výtvarná tvorba plošná
Skupina 3
Výtvarná tvorba prostorová
1.skupina
2. skupina
Výtvarná tvorba prostová
3. skupina
4. skupina
Výtvarná tvorba prostorová
5.skupina
6.skupina
Pondělí                
Úterý 14:30 - 16:55
Internáty, tř.č.5
Peštová Ilona
  14:30 - 16:55
Internáty tř.č.6
Darina Hejlová
         
Středa           14:30 - 16:55
17:00 - 19:25
Internáty
Ondřej Jíša
   
Čtvrtek   14:15 - 16:40
Internáty, tř.č.5
Peštová Ilona
  14:15 - 16:40
Internáty tř.č.6
Darina Hejlová
16:45 - 19:10
Internáty tř.č.6
Darina Hejlová
  14:30 - 16:55
17:00 - 19:25
Internáty
Ondřej Jíša
 
Pátek               14:30 - 16:55
17:00 - 19:25
Internáty
Ondřej Jíša

 

Taneční obor

 

  1. skupina 2. skupina 3. skupina
Pondělí 15:00 - 17:15
Internáty
Lenka Kašparová
   
Úterý   13:30 - 15:00
ZŠ Schwarzova
Lenka Kašparová
15:05 - 17:20
ZŠ Schwarzova
Lenka Kašparová