Rozvrhy skupinové výuky

 

Rozvrhy skupinové výuky

Rozvrhy skupinové výuky pro školní rok 2018/2019

 

Hudební obor

Hudební nauka

  PHV1 PHV2 1. ročník 2. ročník 3. ročník 4. ročník 5. ročník
PONDĚLÍ   15:45 - 16:30
Tamara Císařová
Tylova 15, tř.č. 6
15:00 - 15:45
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
13:10 - 13:55
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
15:55 - 16:40
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
16:50 - 17:35
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
 
14:05 - 14:50
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
ÚTERÝ   16:15 - 17:00
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
15:20 - 16:05
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
14:25 - 15:10
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
13:30 - 14:15
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
17:10 - 17:55
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
18:05 - 18:50
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
14:00 - 14:45
Jolana Chaloupková
ŠML
(pouze pro žáky ŠML)
STŘEDA     16:30 - 17:15
Lucie Gitterová
Skvrňany, tř. č. 10
  14:35 - 15:20
Martin Šašek
Tylova 15, tř.č. 6
16:35 - 17:20
Martin Šašek
Tylova 15, tř.č. 6
17:30 - 18:15
Martin Šašek
Tylova 15, tř.č. 6
ČTVRTEK     16:10 - 16:55
Martin Šašek
Bory, tř. č. 51
15:15 - 16:00
Martin Šašek
Bory, tř. č. 51
14:20 - 15:05
Martin Šašek
Bory, tř. č. 51
   
16:10 - 16:55
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
14:20 - 15:05
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
15:15 - 16:00
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
  18:00 - 18:45
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
17:05 - 17:50
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10

Soubory školy

 

  Malý
smyčcový soubor *
Velký
smyčcový soubor *
Pěvecký sbor Dechový orchestr
Plzeňanka
Taneční orchestr Akordeonový soubor
Pondělí       16:15 - 17:45
Skvrňany, tř. č. 4
Roman Kopecký
 

 16:45 - 17:30

Tylova 15, tř. č. 3

Petra Křížková

Úterý         17:50 - 19:20
Skvrňany
Martin Šašek
 
Středa 14:15 - 15:45
Internáty - sálek
Josef Fiala
16:00 - 17:30
Internáty - sálek
Josef Fiala
16:15 - 17:00
Tylova 15, tř.č. 1
Markéta Kofroňová
     
Čtvrtek            
Pátek            

 

* Obsazení souborů zůstává stejné

 

Literárně-dramatický obor

 

  Přípravka
+soubor Thalia
Divadelní soubor
Sebranka
Pondělí    
Pátek    

 

 

Výtvarná obor

 

  ANIMACE
1.skupina
ANIMACE
2.skupina
Výtvarná tvorba plošná
Skupina 1
Výtvarná tvorba plošná
Skupina 2
Výtvarná tvorba plošná, prostorová,točení na kruhu Výtvarná tvorba plošná, prostorová,točení na kruhu Výtvarná tvorba prostová
1. skupina
2. skupina
Výtvarná tvorba prostorová
3.skupina
4.skupina
Pondělí                
Úterý

 


 

14:00 - 16:25

Darina Hejlová

Internáty tř.č.6

16:35 - 19:00

Darina Hejlová

Internáty tř.č.6

13:00 - 15:55

Ilona Peštová

Internáty tř.č.5

 16:05 - 18:30

Ilona Peštová

Internáty tř.č.5

   
Středa            

14:00 - 16:25

Jakub Vainar

Internáty tř. č.8

16:35 - 19:00

Jakub Vainar

Internáty tř. č. 8

Čtvrtek

14:00 - 16:25

Ilona Peštová

Internáty tř.č.5

16:35 - 19:00 

Ilona Peštová

Internáty tř.č.5

14:00 - 16:25

Darina Hejlová

Internáty tř.č.6

 16:35 - 19:00

Darina Hejlová

Internáty tř.č.6

     

14:00 - 16:25

Jakub Vainar

Internáty tř. č. 8

16:35 - 19:00

Jakub Vainar

Internáty tř. č. 8

Pátek                

 

Taneční obor

 

  1. skupina 2. skupina 3. skupina
       
Úterý