Rozvrhy skupinové výuky

 

Rozvrhy skupinové výuky

Rozvrhy skupinové výuky pro školní rok 2021/2022

 

Hudební obor

Hudebn nauka

  PHV1 PHV2 1. ročník 2. ročník 3. ročník 4. ročník 5. ročník
PONDĚLÍ     15:00 - 15:45
Pavlína Černá
Skvrňany, tř. č. 10
13:10 - 13:55
Pavlína Černá
Skvrňany, tř. č. 10
14:05 - 14:50
Pavlína Černá
Skvrňany, tř. č. 10
15:55 - 16:40
Pavlína Černá
Skvrňany, tř. č. 10
16:50 - 17:35
Pavlína Černá
Skvrňany, tř. č. 10
ÚTERÝ   15:50 - 16:35
Pavlína Černá
Skvrňany, tř. č. 10
14:00 - 14:45
Pavlína Černá
Skvrňany, tř. č. 10
  14:55 - 15:40
Pavlína Černá
Skvrňany, tř. č. 10
17:40 - 18:25
Pavlína Černá
Skvrňany, tř. č. 10
 
16:45 - 17:30
Pavlína Černá
Skvrňany, tř. č. 10
STŘEDA     15:40 - 16:25
Martin Šašek
Tylova 15
    16:35 - 17:20
Martin Šašek
Tylova 15
17:30 - 18:15
Martin Šašek
Tylova 15
ČTVRTEK    17:00 - 17:45
Tamara Císařová
Bory, tř. č. 47
16:10 - 16:55
Martin Šašek
Bory, tř. č. 51
15:15 - 16:00
Martin Šašek
Bory, tř. č. 51
14:20 - 15:05
Martin Šašek
Bory, tř. č. 51
   
16:00 - 16:45
Pavlína Černá
Skvrňany, tř. č. 10
14:10 - 14:55
Pavlína Černá
Skvrňany, tř. č. 10
16:55 - 17:40
Pavlína Černá
Skvrňany, tř. č. 10
  15:05 - 15:50
Pavlína Černá
Skvrňany, tř. č. 10
17:50 - 18:35
Pavlína Černá
Skvrňany, tř. č. 10

 

Konzultační hudební nauka: pondělí 16:40 - 17:25 (Tylova 15) - p. uč. Tamara Císařová

 

 

Skupinové praktikum

Skupinové praktikum – dechový orchestr
Skupinové praktikum – taneční orchestr    
Skupinové praktikum – kytarový soubor    
Skupinové praktikum – smyčcový soubor      
                                  Terezissimo piccolo
Skupinové praktikum – smyčcový soubor 
                                  Terezissimo
Skupinové praktikum – pěvecký sbor
Skupinové praktikum – „hudební dílna 1“
   
Skupinové praktikum – „hudební dílna 3“    
Skupinové praktikum – akordeonový soubor    

  

  

Výtvarná obor

 

p. uč. Darina Hejlová

     
     
     
     

 

p. uč. Ilona Peštová 

 

     
     
     

 

p. uč. Jakub Vainar 

     
     

 

Taneční obor

 

  1. skupina 2. skupina 3. skupina
       
       

 

Literárně-dramatický obor

  Přípravka
+soubor Thalia
Divadelní soubor
Sebranka
Pondělí    
Pátek