Ústřední kolo ve hře na akordeon

Ústřední kolo ve hře na akordeon

Seznam soutěžících - komorní hra

Soutěžící kategorie I.A

Příjmení, jména Kategorie Škola
Akordeonové duo
Bradshaw Dominik, Černá Barbora
I.A ZUŠ Pardubice-Polabiny
Akordeonové duo
Lebrová Elia Marie, Foukal Tadeáš
I.A ZUŠ Roudnice n./ Labem
Akordeonové duo
Hana Matějková, Vojtěch Hampel
I.A ZUŠ Kdyně
Akordeonové trio MLŠ
Gillarová Laura, Plachý Štěpán, Tůma Matyáš
I.A ZUŠ Járy Cimrmana, Františkovy Lázně
Akordeonové trio
 
Jablonská Marie Ester, Jablonský Albert Benjamin, Jablonský Emil Samuel
I.A ZUŠ Petřiny
Akordeonové trio NOTOŽROUTI
Kubáčová Eliška, Laurin Jáchym, Vltavský Hubert
I.A ZUŠ Brandýs n./Labem - Stará Boleslav

 

Soutěžící kategorie II.A

Příjmení, jména Kategorie Škola
Akordeonové duo
Jandásek Vojtěch, Šugar Daniel
II.A ZUŠ Viléma Petrželky, Ostrava
Akordeonové duo
Kubíková Veronika, Novotná Mariana
II.A ZUŠ Pardubice - Polabiny
Akordeonové duo
Štrosová Aneta, Štros David
II.A ZUŠ Petřiny, Praha
Akordeonové duo
Veselý Vít, Žáček Jan
II.A ZUŠ Gustava Mahlera, Humpolec
Akordeonové kvarteto
Jordán Jiří, Holý Lukáš, Picek Martin, Bezecný Vít
II.A ZUŠ Piaristické náměstí, České Budějovice

 

Soutěžící kategorie II.B

Příjmení, jména Kategorie Škola
Duo flétna a akordeon
Kikalová Barbora, Morávková Tereza
II.B ZUŠ Roudnice n./Labem
Akordeonový kvartet "Čtyřlístek"
Kukalová Šárka, Hlaváčková Jana, Matoulek Michal, Buranský Jiří
II.B ZUŠ Červený Kostelec

 

Soutěžící kategorie III.A

Příjmení, jména Kategorie Škola
Akordeonové duo
Bachurová Lucie, Benešová Tereza
III.A ZUŠ Chrudim
Akordeonové duo
Bednář Vojtěch, Plavnická Jana
III.A ZUŠ "Žerotín" Olomouc
Akordeonové duo BIČ
Bílková Gabriela, Čurda František
III.A ZUŠ Plzeň, Sokolovská 54
Akordeonové duo LisTwins
Lisnerová Hana, Lisnerová pavla
III.A ZUŠ Rokycany

 

Soutěžící kategorie III.B

Příjmení, jména Kategorie Škola
Komorní duo - akordeon, housle
Nobilis Lukáš, Stehlíková Sabina
III.B ZUŠ Pardubice - Polabiny
RaMa duo - bajan, klavír
Zuziaková Markéta, Tomek Radek
III.B ZUŠ Brno, Veveří
Tango Cuarteto del Sur - akordeon, housle, klavír, kytara
Klimeš Martin, Janíčková Alžběta, Špaček Ondřej, Gözen Baran
III.B ZUŠ Vítězslavy Kaprálové, Brno





Partneři soutěže

 

Brother Delicia Dům hudby Fujitsu Microsoft
MŠMT OSA POGINI PLZEŇSKÝ KRAJ ZUŠ TB
ÚK Akordeon