Ústřední kolo ve hře na akordeon

Ústřední kolo ve hře na akordeon

Časový harmonogram

 

Harmonogram soutěže
Malý soutěžní sál (budouva č. 8) Velký soutěžní sál (Společenský sál)
Pátek 6. 5. 2016
10:30 schůzka poroty
11:30 slavnostní zahájení soutěže (Velký soutěžní sál)
12:00 – 12:25 soutěž 0. kategorie (5) 11:45 – 12:30  soutěž VI. kategorie (4)
12:25 – 12:40  porada poroty  12:30 – 12:45  porada poroty 
12:40 – 14:00  soutěž 0. kategorie (14) 12:45 – 14:15  soutěž VI. kategorie (8)
14:00 – 14:30  pauza pro porotu 14:15 – 14:30  pauza pro porotu
14:30 – 15:30  soutěž I.kategorie (10) 14:30 – 15:45  soutěž VII. kategorie  (7)    
15:30 – 15:45 pauza porotu 15:45 – 16:00 pauza porotu
15:45 – 16:45 soutěž I. kategorie (10)      16:00 – 17:30 soutěž VIII. kategorie (7)      
16:45 – 17:00 porada poroty 17:30 – 17:45 porada poroty
18:15 Vyhlášení výsledků kategorie 0., I., VI., VII., VIII.  (Velký sál)
Sobota 7. 5. 2016
9:00 – 9:50  soutěž II. kategorie (7)  9:00 – 10:20 soutěž IX. kategorie (6)
9:50 – 10:00  porada poroty 10:20 – 10:40  porada poroty
10:00 – 10:50  soutěž II. kategorie (7)  10:40 – 11:30  soutěž X. kategorie (3) 
10:50 – 11:05  pauza pro porotu 11:30 – 11:45  porada poroty 
11:05 – 12:25  soutěž III. kategorie (10)
12:25 – 12:40 porada poroty 
13:30 Vyhlášení výsledků kategorie II., III., IX., X. (Velký sál)
14:00 – 15:40  soutěž V. kategorie (10) 14:00 – 15:15 soutěž IV. kategorie (7)
15:40 – 15:55 porada poroty 15:15 – 15:30 pauza pro porotu
15:55 – 17:05  soutěž KH kategorie I. A (6)  15:30 – 16:45  soutěž  IV. kategorie  (8)    
17:05 – 17:20 porada poroty 16:45 – 17:00  porada poroty
18:15 Vyhlášení výsledků kategorie IV., V., I. A (Velký sál)
Neděle 8. 5. 2016
9:00 – 10:10  soutěž KH kategorie III. A (4) 9:00 – 10:10 soutěž KH kategorie II. A (5)
10:10 – 10:25  porada poroty 10:10 – 10:30  porada poroty
sál ZUŠ, budova č. 2, 1. poschodí - přesun poroty 10:30 – 11:00  soutěž KH kategorie II. B (2)
10:40 – 11:35 soutěž KH kategorie III. B (3) 11:00 – 11:15  porada poroty 
11:35 – 11:50 porada poroty
12:45 Vyhlášení výsledků kategorie II.A, II.B, III.A, III.B (Velký sál)








Partneři soutěže

 

Brother Delicia Dům hudby Fujitsu Microsoft
MŠMT OSA POGINI PLZEŇSKÝ KRAJ ZUŠ TB
ÚK Akordeon