Ústřední kolo ve hře na kytaru

Ústřední kolo ve hře na kytaru

Seznam soutěžících - sólová hra

 

Soutěžící I. kategorie

  Příjmení, jméno Škola
1 Slavíková Barbora ZUŠ Václava Snítila, Mimoň
2 Slunečko Adam ZUŠ Plzeň, Sokolovská
3 Šišák Johan SZUŠ Slovácko, s. r. o., Uherské Hradiště
4 Šustr Vojtěch ZUŠ Kralupy nad Vltavou, okr. Mělník
5 Balcarová Marie ZUŠ Vysoké Mýto
6 Bodlák Tomáš ZUŠ Jana Zacha Čelákovice
7 Boukalová Gabriela ZUŠ Bedřicha Smetany Litomyšl
8 Cábová Anna ZUŠ Český Krumlov
9 Durošková Agáta ZUŠ Frýdek-Místek
10 Fleissigová Anna ZUŠ Kladno
11 Gerner Michael ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
12 Grimmel Frederik ZUŠ Otrokovice
13 Kiml Jan ZUŠ Chabařovice, okr. Ústí nad Labem
14 Klimeš Václav ZUŠ Plzeň, Terezie Brzkové
15 Kodešová Adéla Rút ZUŠ Adolfa Voborského, Praha 4
16 Kolář Richard ZUŠ Šumperk
17 Koštejn František ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
18 Krpec Tobiáš ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2
19 Křemen David ZUŠ Praha 9, Ratibořická
20 Marešová Kateřina ZUŠ Pelhřimov
21 Maršálková Anna ZUŠ Brno, Slunná
22 Mück Adrián ZUŠ duchovní hudby Frýdek-Místek
23 Pokorná Petra ZUŠ Jilemnice
24 Prušák Rudolf ZUŠ Strakonice

Soutěžící II. kategorie

  Příjmení, jméno Škola
1 Smažinka Jan ZUŠ Střezina, Hradec Králové
2 Stehno Martin ZUŠ Ledeč nad Sázavou
3 Svobodová Johana ZŠ a ZUŠ Bezdrevská , České Budějovice
4 Štroblová Claudie ZUŠ Jana Zacha Čelákovice
5 Dvořáková Julie ZUŠ Střezina, Hradec Králové
6 Hasík Jáchym ZUŠ Václava Kálika, Opava
7 Heřmanová Petra ZUŠ Adolfa Voborského, Praha 4
8 Hrůza Lukáš ZUŠ Jindřicha Jindřicha Cheb
9 Jančová Emma ZUŠ Plzeň, Terezie Brzkové
10 Kohoutová Kamila ZUŠ Pardubice, Havlíčkova
11 Kolář Jan ZUŠ Mohelnice
12 Kvapil Jan ZŠ a ZUŠ Ústí nad Labem
13 Lukešová Anna ZUŠ F. L. Gassmanna, Most
14 Nechanická Veronika ZUŠ Semily
15 Pethsová Anna ZUŠ Plzeň, Terezie Brzkové
16 Popová Poli ZUŠ ZUŠ Lounských,Praha 4 - Nusle

Soutěžící III. kategorie

  Příjmení, jméno Škola
1 Šarlinger Martin ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň
2 Vodičková Veronika ZUŠ Brno, Slunná
3 Bačina Radek ZUŠ Kladno
4 Baloun Viktor ZUŠ Česká Lípa
5 Beran Filip ZUŠ Hlinsko
6 Blechová Kateřina ZUŠ Kuřim
7 Davídková Josefína SZUŠ spol. s. r. o., Havlíčkův Brod
8 Duroška Vincent ZUŠ Frýdek-Místek
9 Hejdová Markéta ZUŠ Kladno
10 Holub Vojtěch ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek
11 Knor Tomáš ZUŠ Rakovník
12 Kocourková Kristýna ZUŠ Uničov
13 Kozáková Magdalena ZUŠ Střezina, Hradec Králové
14 Kubátová Johana ZUŠ Praha – Zbraslav
15 Kuťák Jaroslav ZUŠ Třebechovice pod Orebem
16 Matoušek Karel ZUŠ Teplice
17 Mraček Matyáš SZUŠ Slovácko, s. r. o., Uherské Hradiště

Soutěžící IV. kategorie

  Příjmení, jméno Škola
1 Číhalík Kristián ZUŠ Heleny Salichové, Ostrava - Polanka n/O
2 Dvorníková Nikola ZUŠ F. X. Richtera Holešov
3 Chmiel Marek ZUŠ Bohuslava  Martinů, Havířov - Město
4 Jedlička Tomáš ZUŠ Střezina, Hradec Králové
5 Kospachová Pavlína ZUŠ Brandýs n. L. - Stará Boleslav
6 Kovaljov Alex ZUŠ Hrušovany nad Jevišovkou
7 Louda Matyáš ZUŠ Jilemnice
8 Mourková Markéta ZUŠ Střezina, Hradec Králové
9 Nocarová Patricie ZUŠ Ostrava - Poruba
10 Novotná Stanislava ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice

Soutěžící V. kategorie

  Příjmení, jméno Škola
1 Sokolová Marcela ZUŠ Jindřicha Jindřicha Cheb
2 Šinerová Adéla ZUŠ Nový Bor, okres Česká Lípa
3 Tomáš Ondřej ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň
4 Vopalecká Johana ZUŠ Pardubice, Havlíčkova
5 Wild Adam ZUŠ Jindřicha Jindřicha Cheb
6 Žáček Bohuslav ZUŠ Ledeč nad Sázavou
7 Železo Zdeněk ZUŠ Petra Ebena, Žamberk
8 Cahlíková Jana ZUŠ Bedřicha Kozánka, Přerov
9 Čajanová Denisa ZUŠ HARMONIE  Zlín, s.r.o.
10 Duhová Sára ZUŠ Střezina,Hradec Králové
11 Dvořák Jiří ZUŠ Alfréda Radoka, Valašské Meziříčí
12 Dvořáková Lenka ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant
13 Holar Daniel ZUŠ České Budějovice, Piaristické náměstí
14 Kaňáková Michaela ZUŠ Frýdek-Místek
15 Kinský Tomáš ZUŠ Střezina,Hradec Králové
16 Klepetko Pavel ZUŠ Evy Randové,Ústí nad Labem
17 Lédl Martin ZUŠ Roztoky
18 Nováková Anastázie ZUŠ Praha – Zbraslav
19 Pipek Jiří SZUŠ spol. s. r. o., Havlíčkův Brod
20 Roudová Veronika ZUŠ F. L. Gassmanna Most
21 Řáda Matěj ZUŠ Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec  

Soutěžící VI. kategorie

 

  Příjmení, jméno Škola
1 Sehnal Štěpán SZUŠ D-MUSIC s.r.o., Kroměříž
2 Severa Patrik ZUŠ Česká Lípa
3 Štěpánková Aneta ZUŠ Náchod
4 Vrbová Kristýna ZUŠ Uničov
5 Zlámalová Michaela ZUŠ Plzeň, Terezie Brzkové
6 Buřvalová Karla ZUŠ Bedřicha Smetany Litomyšl
7 Kolář Radomír ZUŠ Mohelnice
8 Kuchař Vojtěch ZUŠ Viléma Petrželky, Ostrava - Hrabůvka
9 Mariničová Adéla ZUŠ F. L. Gassmanna, Most
10 Novák Filip Gymnázium a Hudební škola hl. města Prahy, ZUŠ
11 Palovský Matouš ZUŠ Leoše Janáčka, Ostrava - Vítkovice
12 Panáček Martin ZUŠ Vítězslavy Kaprálové, Brno

Soutěžící VII. kategorie

 

  Příjmení, jméno Škola
1 Štaigl Vít ZUŠ Mohelnice
2 Vavřinová Katka ZUŠ Pardubice-Polabiny
3 Harcuba Tomáš ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6
4 Herůdek Lukáš ZUŠ Hodonín
5 Hřebec Václav ZUŠ Plzeň, Terezie Brzkové
6 Kočka Lukáš ZUŠ Hradec Králové, Habrmannova

Soutěžící VIII. kategorie

  Příjmení, jméno Škola
1 Srb Michael ZUŠ Alfonse Muchy Letohrad
2 Štěpánová Tereza ZUŠ Český Krumlov
3 Tvrdý David ZUŠ Praha - Zbraslav
4 Baštúrová Alice ZUŠ Kladno
5 Beňová Dorota ZUŠ Střezina, Hradec Králové
6 Ceháková Lydia ZUŠ Třeboň
7 Kozák Tomáš ZUŠ Plzeň, Terezie Brzkové
8 Králíková Markéta ZUŠ Ledeč nad Sázavou
9 Kunz Matěj ZUŠ F. L. Gassmanna, Most
10 Mezerová Anežka ZUŠ Brno, Vranovská
11 Novák Patrik ZUŠ Fryderyka Chopina, Mariánské Lázně
12 Pilař Tomáš ZUŠ Františka Antonína Šporka, Lysá nad Labem
13 Pískovský Vít ZUŠ Eduarda Marhuly, Ostrava - Mariánské Hory
14 Rozsívalová Terezie Anna ZUŠ Střezina, Hradec Králové