Ústřední kolo ve hře na akordeon

Ústřední kolo ve hře na akordeon

Seznam soutěžících - sólová hra

 

Soutěžící 0. kategorie

Přímení Jméno Kategorie Škola
Austová Andrea 0. Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11
Dlabáček Jan 0. Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace
Gabriel Petr 0. Základní umělecká škola Rudolfa Firkušného Napajedla
Hankeová Anna 0. ZUŠ Praha 10 - Hostivař
Hladíková Tereza 0. Základní umělecká škola Marie Podvalové
Holá Daniela 0. Základní umělecká škola B. Smetany, Plzeň
Kašparová Ema 0. Základní umělecká škola Pardubice-Polabiny, Lonkova 510
Kovaříková Zuzana 0.  Základní umělecká škola Vsetín
Kričfalušiová Kateřina 0. Základní umělecká škola Kraslice
Kříž Ivan 0. Základní umělecká škola, Chlumec nad Cidlinou
Linka Antonín 0 Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav
Matějka Jiří 0. Základní umělecká škola Kdyně
Mučiča Kryštof 0. Základní umělecká škola, Jablonec nad/Nisou
Palicová Anna 0. Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11
Pavlíček Jakub 0. Základní umělecká škola Roudnice n. L., Rvačov 112
Plachý Štěpán 0. Základní umělecká škola Járy Cimrmana, Fratiškovy Lázně
Šneberger Antonín 0. Základní umělecká škola J. S. Bacha Dobřany, příspěvková organizace 
Vlachová Jana 0. ZUŠ Vladimíra Ambrose Prostějov
Zajíčková Petra 0. ZUŠ J.V. Stamice Havlíčkův Brod

Soutěžící I. kategorie

Přímení Jméno Kategorie Škola
Bastl Václav I. ZUŠ Třeboň
Březina Kryštof I. SZUŠ - Škola pro radost
Kesnerová Natálie I. ZUŠ Praha 10 - Hostivař
Kindl Jiří Ignác I. ZUŠ Třeboň
Klatovská Veronika I. Základní umělecká škola Jirkov
Křepinský Vít I. Základní umělecká škola Chodov, okres Sokolov, přísp.org.
Lacina Filip I. ZUŠ J. V. Stamice Havlíčkův Brod
Laurin Jáchym I. Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav
Lorenc Dominik I. Základní umělecká škola Morava spol. s r. o.
Mařík Mikuláš I. Základní umělecká škola Uherské Hradiště
Mašková Radka I. Základní umělecká škola Tišnov, příspěvková organizace
Michálková Tereza I. ZUŠ Jaroslava Kvapila Brno, příspěvková organizace
Novák Alex Dorian I. Základní umělecká škola B. Smetany, Plzeň
Olšáková Terezie I. ZUŠ Střezina, Hradec Králové, Luční 838
Sršeň Tomáš Benedikt I. ZUŠ Bedřicha Smetany
Suchánek  Jan I. ZUŠ Viléma Petrželky
Veletová Kristina I. ZUŠ J.V. Stamice Havlíčkův Brod
Vltavský Hubert I. Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav
Volná Karolína I. Základní umělecká škola, příspěvková organizace
Závodská Marie I.

ZUŠ V. Nováka Jindřichův Hradec

Soutěžící II. kategorie

Přímení Jméno Kategorie Škola
Antlová Hana II. Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace
Baborová Eliška II. ZUŠ Kralovice, okres Plzeň-sever
Bartošíková Natálie II. Základní umělecká škola Bruntál
Bradshaw Dominik II. Základní umělecká škola Pardubice-Polabiny, Lonkova 510
Černá Barbora II. Základní umělecká škola Pardubice-Polabiny, Lonkova 510
Foukal Tadeáš II. Základní umělecká škola Roudnice n. L., Rvačov 112
Gillarová Laura II. Základní umělecká škola Járy Cimrmana, Františkovy Lázně
Janda Kryštof II. Základní umělecká škola, Jablonec nad/Nisou
Klimeš Jakub II. Základní umělecká škola Jana Nepomuka Filcíka, Chrast
Kružík Miroslav II. ZUŠ J. V. Stamice Havlíčkův Brod
Laváček Jan II. ZUŠ Biskupská
Směták  František II. ZUŠ, Petřiny, Nad Alejí 28
Šrámková Michaela II. ZUŠ J.V. Stamice Havlíčkův Brod
Veverka Adam II. ZUŠ Ostrava - Moravská Ostrava, Sokolská třída 15

Soutěžící III. kategorie

Přímení Jméno Kategorie Škola
Hejna Alexandr III. Základní umělecká škola Červený Kostelec
Konečný Štěpán III. Základní umělecká škola Tišnov, příspěvková organizace
Kováč Dominik III. ZUŠ Roberta Schumanna v Aši
Kubášek Václav III. Základní umělecká škola Jana Nepomuka Filcíka, Chrast
Matějková Hana III. Základní umělecká škola Kdyně
Ondrová Veronika III. Základní umělecká škola Zlín
Pumpr Vojtěch III. ZUŠ Třeboň
Svrčinová Anna III. Základní umělecká škola, Pečky, Barákova 700
Šestáková Anna III. ZUŠ Piaristické náměstí České Budějovice
Štrosová Aneta III. ZUŠ, Petřiny, Nad Alejí 28

Soutěžící IV. kategorie

Přímení Jméno Kategorie Škola
Brož Jan IV. Základní umělecká škola Fryderyka Chopina Mariánské Lázně
Filip Kristián IV. ZUŠ Český Krumlov
Kotala Matěj IV. ZUŠ Viléma Petrželky
Kozubík Václav IV. Základní umělecká škola Zlín
Langer Matyáš IV. Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav
Luxová Adéla IV. ZUŠ Petra Ebena Žamberk
Manukyan Tigran IV. ZUŠ Klapkova
Mertl Šimon IV. Základní umělecká škola J. S. Bacha Dobřany, příspěvková organizace 
Mrňáková Lada IV. Základní umělecká škola, Chlumec nad Cidlinou
Palica Tomáš IV. Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11
Robochová Karolína IV. ZUŠ Praha 10 - Hostivař
Sedlářová Michaela IV. Základní umělecká škola Bystřice nad Pernštejnem, příspěvková organizace
Šlehoferová Lucie IV. Základní umělecká škola, Plzeň, Sokolovská 54
Zajíčková Anna IV. ZUŠ J.V. Stamice Havlíčkův Brod
Zemene Karolína IV. ZUŠ Jaroslava Kvapila Brno, příspěvková organizace

Soutěžící V. kategorie

Přímení Jméno Kategorie Škola
Bocková Natálie V. Zuš Třemošná
Dominec František V. Základní umělecká škola Rudolfa Firkušného Napajedla
Drápal Adam V. Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace
Kot Martin V. Základní umělecká škola Rudolfa Firkušného Napajedla
Kruntorádová Zuzana V. ZUŠ J.V. Stamice Havlíčkův Brod
Kuklová Šárka V. Základní umělecká škola Červený Kostelec
Šulc Martin V. ZUŠ Třeboň
Švábová Karolína V. ZUŠ V. Kálíka Opava
Volfová Aneta V. Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav
Závodníková Vendula V. Základní umělecká škola Blansko, příspěvková organizace

Soutěžící VI. kategorie

Přímení Jméno Kategorie Škola
Casková Adéla VI. ZUŠ Ledeč nad Sázavou příspěvková organizace
Hart Lukáš VI. Základní umělecká škola České Budějovice
Hasalíková Eliška VI. ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí
Hlaváčová Jana VI. Základní umělecká škola Červený Kostelec
Chalupová Dagmar VI. ZUŠ V. Nováka Jindřichův Hradec
Kapr Jan VI. Základní umělecká škola Chodov, okres Sokolov, přísp.org.
Kričfalušiová Kristýna VI. Základní umělecká škola Kraslice
Nimburská Eliška VI. Základní umělecká škola, Pečky, Barákova 700
Novák Ondřej VI. ZUŠ J.V. Stamice Havlíčkův Brod
Stehlíkova Sabina VI. Základní umělecká škola Pardubice-Polabiny, Lonkova 510
Šimánková Markéta VI. Základní umělecká škola Kamenice nad Lipou
Tichá Marta Dawn VI. Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm

 

Soutěžící VII. kategorie

Přímení Jméno Kategorie Škola
Bouřil Ladislav VII. Základní umělecká škola J. S. Bacha Dobřany, příspěvková organizace 
Dunaja Nikola VII. Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace
Hlinková Anežka VII. ZUŠ Třeboň
Kichnerová Eliška VII.  ZUŠ P.J.Vejvanovského Hlučín
Matoulek  Michal VII. Základní umělecká škola Náchod
Olivíková Aneta VII. Základní umělecká škola Zlín
Štros David VII. ZUŠ, Petřiny, Nad Alejí 28

 

Soutěžící VIII. kategorie

Přímení Jméno Kategorie Škola
Bachurová Lucie VIII. Základní umělecká škola Chrudim
Holcová Veronika VIII. ZUŠ Český Krumlov
Kosková Hana VIII. ZUŠ Pavla Josefa Vejvanovského Hlučín
Kovář Lukáš VIII. ZUŠ V. Nováka Jindřichův Hradec
Kravák Lukáš VIII. ZUŠ Vladimíra Ambrose Prostějov
Plšek Adam VIII. Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace
Tomek Radek VIII. Základní umělecká škola Brno, Veveří, příspěvková organizace

 

Soutěžící IX. kategorie

Přímení Jméno Kategorie Škola
Antlová Petra IX. Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace
Benešová Tereza IX. Základní umělecká škola Chrudim
Bočková Petra  IX. Základní umělecká škola České Budějovice
Horák Vojtěch IX. ZUŠ Václava Talicha
Lisnerová Hana IX. Základní umělecká škola Rokycany
Špinka Karel IX. Základní umělecká škola, Praha 7, Šimáčkova 16

 

Soutěžící X. kategorie

Přímení Jméno Kategorie Škola
Baklík Miroslav X. ZUŠ Hostinné
Klimeš Martin X. Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace
Voltrová Hana X. ZUŠ Roztoky

 

 

 





Partneři soutěže

 

Brother Delicia Dům hudby Fujitsu Microsoft
MŠMT OSA POGINI PLZEŇSKÝ KRAJ ZUŠ TB
ÚK Akordeon